Gradient

Біоревіталізація

Біоревіталізація MEDERIS в Києві на Лівобережній

  • Всім відомо, як страждає зневоднена шкіра обличчя. Відразу починає турбувати стянутость, сухість, лущення. Цю проблему можна вирішити за допомогою зовнішніх засобів, що містять натуральний зволожуючий фактор. Але, таким чином, можна наситити вологою лише верхній шар шкіри-епідерміс. Глибше, на жаль, активні компоненти не проникнуть.

  • Але ж для дерми, другого шару шкіри, вода - це важлива складова на цілих 70%. Завдяки воді, в шкірі відбуваються обмінні процеси, транспортуються корисні речовини, розправляються колагенові і еластинови волокна. Залучити воду в дерму дуже активно може гіалуронова кислота, одна молекула якої зв'язується з 500 молекулами води. Сама по собі гіалуронова кислота є анатомічним компонентом другого шару шкіри. Вона утримує вологу, стимулює синтез клітин, що відповідають за тонус шкіри, забезпечує тургор. Крім того, гіалуронова кислота міститься в хрящах, суглобової рідини, склоподібному тілі. З віком, а також після тривалого перебування на сонці без захисту шкіри, кількість гіалуронової кислоти зменшується. Настає глибоке зневоднення шкіри і, як результат, з'являються безліч дрібних зморшок, знижується тонус і тургор шкіри, шкіра стає тьмяною і втрачає здоровий колір.

  • Біоревіталізація - це введення в дерму биодоступной гіалуронової кислоти за допомогою тоненькою голки. Це прекрасна процедура для "насичення" і пожвавлення шкіри, профілактики старіння, відновлення її після ушкоджень УФО, пілінгів, паління, підготовки до пластичних операцій, контурної пластики.

  • Результат процедури зазвичай описують, як ефект обличчя після відпустки. Відпочила, сяюча шкіра, зі здоровим рум'янцем, гладка і пружна.

  • Біоревіталізацію проводять курсом з 3 процедур з періодичністю раз на два тижні. Ефекту від курсу вистачає на рік, раз в три місяці можна проводити підтримуючи ін'єкції, особливо актуально робити процедури після сонячних курортів і після морозної зими. Завдяки застосуванню зовнішнього анестетика під плівку, процедура практично безболісна.

  • Протипоказаннями є вагітність, лактація, гострозапальні захворювання шкіри, схильність до утворення келоїдних рубців, онкологічні хвороби.