Gradient

Ін'єкції

ІН'ЄКЦІЙНІ МЕТОДИ ОМОЛОДЖЕННЯ

 

ІН'ЄКЦІЇ в MEDERIS

  • Недаремно ін'єкції ботулотоксину назвали ін'єкціями краси. Можна сміливо стверджувати, що це найяскравіша за ефектом естетична процедура, результат якої задовольнить кожного пацієнта. Ботокс настільки вразив світ, що навколо цих ін'єкцій народилося безліч міфів і легенд.

  • Спочатку ботулотоксин застосовувався в терапевтичних цілях офтальмологами для лікування ряду захворювань, пов'язаних з мимовільними скороченнями м’язів. В процесі проходження курсу, одна з пацієнток, яка проходила лікування блефароспазму, звернула увагу доктора, що ін'єкції ліки чарівним чином розгладили їй зморшки поміж брів. Дослідження цього явища зробило революцію в естетичній медицині і ботокс міцно увійшов в число ефективних засобів корекції вікових змін.

  • На сьогоднішній день список показань застосування ботоксу в медицині істотно розширився. До цих пір успішно усуваються блефароспазм і косоокість, локальний м'язовий спазм у дітей, тривожний стан і фобії, лікується мігрень і доведено уповільнення зростання ракових клітин пухлин шлунку при застосуванні препарату.

  • Слово токсин, природним чином багатьох лякає і відштовхує. Насправді, визначальним моментом є доза. В естетичній медицині застосовуються настільки маленькі дози, що для життя людини вони не становлять небезпеку. Флакон препарату в 200 разів менше токсичної дози, при цьому одному пацієнтові досить 1/3 флакона для корекції всіх проблемних зон.

  • Як працює ботокс? Токсин блокує нервові закінчення і імпульси не передаються від нерва до м'яза.

  • При корекції вікових змін лікар працює в двох напрямках: з м'язами, скорочення яких призводить до заламування зморшок і з м'язами депресорами, які "опускають" обличчя. В результаті розслаблення цих м'язів, м'язи леватори не відчувають конкуренції і "піднімають" обличчя, забезпечуючи ліфтинг, а ділянки шкіри, які постійно складалися в зморшку, розгладжуються і відновлюються. В 60-70% випадків застосування токсину, після третьої ін'єкції, пацієнти позбавляються від звички хмуритися і кривитися.

  • Уколи краси робляться при бажанні раз на пів-року, коли відновлюється нервово-м'язова провідність. Ін'єкції практично безболісні. Ефект настає в середньому на 3-5 добу і поступово наростає до 14 дня.

  • Протипоказаннями є вагітність, лактація, гострі захворювання, міастенія.Відразу після ін'єкцій рекомендується не лягати протягом 4-х годин, не вживати алкоголь. В протягом трьох днів скасовуються фізичні навантаження, спорт. В протягом 2 тижнів виключити відвідування сауни, солярію.

  • Косметолог Дерматолог Киев Левобережная

ПРАЙС

ffd05912b6b187a9885c8a302cd07878_edited.

Гусячі лапки....................................

Міжбрів'я.........................................

Лоб і Міжбрів'я................................

Лоб,міжбрів'ї,гусячі лапки................

Гіпергідроз долонь, стоп,

пахвових западин............................

Ін'єкції ботулотоксину препаратом Dysport для корекції мімічних зморшок,

терапії підвищеного потовиділення:

1600-1900 грн 

1900-2300 грн 

2500-3200 грн 

4000-5400 грн 

6000 грн