Gradient

Іспанський масаж

УНІКАЛЬНИЙ МАСАЖ ОБЛИЧЧЯ

600x600_1_8d8f017d375de0a1009c231eac05d5

ІСПАНСКИЙ МАСАЖ В MEDERIS

  • На сьогоднішній день, для корекції вікових змін,  дуже популярні ін'єкційні процедури. Так само без уваги не залишаються останні технології зовнішніх косметичних засобів. У ці, досить ефективні засоби, спрямований великий упор і надії.

  • Але! Дуже важливо враховувати конституцію обличчя і відповідний тип старіння для того, щоб визнати, де слабка ланка і що найбільш вимагає уваги! Нашим, найкрасивішим дівчатам - слов'янкам, властива така анатомія обличчя, при якій генетично пружна, еластична, щільна, відмінна шкіра і, увага! важкий м'язовий каркас і виражена підшкірно-жирова клітковина, яка притягує зайву рідину.

  • З віком, ослаблення м'язового зв'язкового апарату, плюс дії сили гравітації "обрушують" масивні м'які тканини обличчя, що проявляється характерним "деформаційним" типом старіння. Так само, для меншого відсотка слов'янок характерний "втомлений" тип старіння, при якому пружна шкіра, помірної маси м'язи і жирова подушка, але все ті ж слабкі зв'язки. Виходячи з цих особливостей, яскраво демонструється ключовий акцент антиейдж заходів, яким необхідно приділяти особливу увагу: зміцнення м'язового скелета обличчя і лімфодренаж.

  • Адже кожен погодиться, що спортсмени з прекрасним м'язовим тонусом тіла завжди підтягнуті.Поліпшити тонус м'язів обличчя, зміцнити зв'язки можна за допомогою масажу. Чарівної процедури, при якій можна отримати релакс, зняти стрес, що важливо для краси і здоров'я, а також отримати ліфтинг, гарний колір обличчя, усунути набряки, розгладити зморшки, зміцнити шкіру і зарядитися гарним настроєм.

Іспанський масаж в MEDERIS

  • Найбільш ефективним масажем, спрямованим на роботу  м'язів, є Іспанський масаж. Він працює відразу в 3-х напрямках: робота з судинами - що покращує живлення тканин, тонус шкіри і колір обличчя; робота з м'язами - що дає потужний ефект, що підтягує; робота з лімфатичною системою - що дозволяє вивести накопичені шкідливі речовини.

  • Саме тому, масаж дуже ефективний і завоював безліч шанувальників. Рухи масажу різноманітні, плавно перетікають від ніжних релаксових до глибоких, але делікатних проробок м'язів. Подібно до того, як після тренування в спортзалі, відчувається тонус тіла, так і після іспанського масажу відчувається тонус обличчя.

  • Без уваги не залишаються і шия, зона декольте, комірцева зона, волосиста частина голови. Адже ці області цілісно взаємодіють у функціях організму і вимагають комплексної уваги.Подібно до того, як морська хвиля гладить камінчики і полірує їх до ідеальної гладкості, масаж розгладжує шкіру обличчя і, подібно до ніжної хвилі, руки професіонала занурять вас в непередавані відчуття.

  • Косметолог Дерматолог Киев Левобережная

 

Іспанський тонізуючий масаж - 60 хв / 400 грн