Gradient

Кріотерапія

ЛІКУВАННЯ ХОЛОДОМ

faceapp_1600373806037_mr1600374218591.jp

Кріотерапія: як холод допомагає омолодити організм і підвищити імунітет?

Кріотерапія - вплив на тканини організму холодом в лікувальних цілях.  Під впливом рідкого азоту температура в апараті знижується до мінус 195 градусів.  Здавалося б, такий холод може зруйнувати тканини, насправді клітини організму відчувають такий стрес, що починають активніше працювати, посилюється робота кровоносної та ендокринної системи.  Кріотерапія допомагає при схудненні, омолодження, для відновлення сил і зняття втоми, поліпшення стану шкіри.

Кому потрібна кріотерапія?

Для омолодження.  Косметологи рекомендують кріотерапію для поліпшення стану шкіри обличчя, підвищення тонусу м'язів, для посилення циркуляції крові в дермі, що в свою чергу дарує здоровий рум'янець.  Кріотерапія дозволяє усунути перші мімічні зморшки і створює відпочив вигляд.  Шкіра не просто виглядає краще.  Завдяки глибокому впливу на клітини, епітелій активніше оновлюється, процеси обміну прискорюються і організм дійсно прокидається, як природа після зимової сплячки.
Для усунення естетичних недоліків.  Кріотерапію використовують для боротьби з акне і жирною шкірою, прищами і висипом вугрів, пігментними плямами або рубцями.  Те, з чим безсилі пілінги, прекрасно бореться холод, активуючи регенерацію клітин.


Криомассаж

Для зняття стресу і втоми лікування азотом також підходить чудово.  Криомассаж має загальне стимулюючу і розслаблюючий вплив.  Якщо на обличчі вже давно завмерла маска туги і зневіри, ненависті і образи на світ, кріомасаж допоможе поміняти маску на радість і вдячність світу.  А після цього і душевний стан наблизиться до благодатного.

Для відновлення здоров'я.  Рідкий азот наскільки підсилює кровообіг, що дозволяє зруйнувати новоутворення.  Є прекрасною профілактикою різних захворювань, підвищує імунний захист організму.

В яких випадках вам підійде кріотерапія?


    Жирна шкіра, акне, рубці.

    Псоріаз, кропив'янка.

    Обласна.

    Обвисла шкіра.

    Суха шкіра.

    Лікування целюліту.

    Хронічна втома.


Як проводиться кріотерапія?

Загальна кріотерапія проводиться в кріокамері, триває близько двох хвилин.  На себе слід надіти бавовняну білизну, в салоні краси видадуть теплі рукавиці і шкарпетки.  Клієнт заходить в кріокамеру, починається вплив рідким азотом, внаслідок різкого контрасту температура тіла різко змінюється, кровообіг посилюється.  Для кращого результату рекомендується 10 процедур, з кожним новим сеансом час перебування в сауні збільшується.  Цей спосіб добре підходить для підвищення імунітету, лікування депресії або при бажанні схуднути і позбутися целюліту.  Прекрасне доповнення масажу або обгортання.

Локальна кріотерапія.  Для лікування акне, рубців, пігментних плям використовується локальне вплив рідким азотом.  За допомогою дерев'яної палички на обличчя впливають точково, обробляючи необхідну зону холодом.  Чи не торкаючись шкіри, можна впливати рідким азотом на все обличчя, сприяючи звуженню пор і прискоренню обмінних процесів в дермі.

У домашніх умовах кріотерапія також можлива.  Слід взяти з морозилки шматочки льоду і вранці під час вмивання проводити по обличчю. Косметолог Дерматолог Киев Левобережная