Gradient

Лікування Акне

СУЧАСНІ МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ АКНЕ

Лікування акне в клініці MEDERIS на Лівобережній

Акне (akne) - / вугрі /. У 2018 році у світі було близько 743 мільйонів людей з акне, що зробило його восьмим найбільш поширеним захворюванням у світі. Для багатьох людей воно починається і закінчується разом з перехідним віком і є тимчасовим явищем, але нерідко зустрічається у дорослих і доставляє масу неприємностей.
Щоб пережити цей період комфортно, усунути причини і провокуючі фактори, добитися відмінних естетичних результатів чистої шкіри, найкращим рішенням буде комплексно підійти до проблеми.
Лікування різних форм вугрової висипки є профільним напрямком клініки «Медеріс». За 20 років практики накопичився досвід і позитивний зворотний зв'язок наших пацієнтів і клієнтів. Традиційно склалося, що нас часто рекомендують за результатами ефективної роботи з акне.


Зателефонуйте нам, щоб записатися на прийом!
 

girl-with-problem-and-clear-skin-picture

Наш підхід

У нашій клінціці пропонується спільна допомога дерматолога і косметолога в одній команді для лікування шкіри.
Лікар-дерматолог проведе діагностику, оцінку ступеня вираженості вугрової хвороби, призначить необхідне обстеження, потім і лікування.  Косметолог проведе ефективні процедури лікування шкіри, підбере грамотний домашній догляд.
Такий підхід дозволить швидко і ефективно досягти успіху!
 

Лікування акне в клініці MEDERIS: як ефективно побороти недолік?

 

Щодня тисячі людей задаються питанням, як позбутися від акне?  Вугрі на шкірі псує красу, знижує самооцінку і впевненість в собі.  Турбує запалення шкіри не тільки підлітків, часто лікування акне необхідно і зрілим людям.  За статистикою косметологів від даної хвороби шкіри страждає 60-70% людей до 25 років, одна третина з них продовжує страждати акне після 25 років.

Як проходить лікування акне?

Причиною появи акне є запалення сальних залоз.  Часто його провісником є ​​зміна гормонального фону, тому перші ознаки недуги беруть початок у віці статевого дозрівання.  Крім того, акне може з'являтися через прийом лікарських засобів, поганого харчування, дієт, стресів. Щоб позбутися акне, слід звернутися до лікаря-дерматокосметолога і не займатися самолікуванням.  Зазвичай в клініках та салонах краси можуть запропонувати такі способи боротьби із запаленням на шкірі:

  • Пілінги.  Хімічний вплив на шкіру допомагає позбутися верхнього шару відмерлих клітин, очистити пори і дати їм можливість дихати.  Пілінги бувають поверхневі, серединні і глибинні.  Почати краще з першого виду за допомогою фруктових кислот. Так можна підготувати шкіру і епідерміс, зняти ороговілий шар клітин. Далі косметолог може призначити більш глибокі пілінги, які впливають відразу на дерму, покращують кровообіг, знімають запальні процеси, оновлюють шкіру.  Пілінги не тільки усувають вугрі та прищі, котрі з'явились.  Кислоти допомагають підсилити вироблення колагену і еластину, роблять шкіру зволоженою і свіжою та запобігають появі нових запалень.  Сучасні пілінги можна виконувати в будь-яку пору року.

  • Лазерне лікування акне.  За допомогою лазера можна ефективно обробити запалене місце.  Проникаючи під шкіру, лазерний промінь збільшує температуру проблемної частини шкіри, бактерії перестають розмножуватися.  Лазерне лікування акне допомагає усунути прищі і вугровий висип, жирний блиск, звузити пори, запобігти появі нових запалень.  Метод лазерної терапії безболісний, тому користується популярністю.

  • Ультразвукове лікування акне.  Даний спосіб рекомендується людям з невеликою висипкою на обличчі і протипоказаний тим, у кого акне виражено рясно.  На обличчя наноситься спеціальний гель і за допомогою скрабера мертві клітини видаляються з поверхні шкіри.  Оновлюється і підсушується верхній шар епідермісу, шкіра дихає, пори звужуються.

  • Доглядові процедури.  Боротися з акне можна за допомогою масок і навіть масажу.  Під альгінатну маску для проблемної шкіри можна нанести концентрати, що знімають запалення.  Ензимні сироватки після чистки обличчя також допомагають зменшити бактеріальні процеси.  Масаж обличчя посилює кровообіг, допомагає поліпшити обмінні процеси і усунути вогнища запалення.

 

Не рекомендується "воювати" з акне вдома, протирати обличчя спиртом, видавлювати вугрі, розпарювати над водяною банею або вмиватися господарським милом.  Ці процедури не тільки малоефективні, але можуть призвести до більш серйозних наслідків, появи шрамів, сухості шкіри.  Сон, здорове харчування, прогулянки на свіжому повітрі, очищення, тонізація і зволоження шкіри якісною косметикою - ось чим можна допомогти якнайшвидшому зникненню акне крім візитів до професійного лікаря-дерматокосметолога.Косметолог Дерматолог Киев Левобережная

before-and-after-picture-id173234961_edi
Gradient

ПРАЙС

Консультація дерматолога.................
Косметологічна чистка антиакне,

кріотерапія, пілінг,

фізпроцедури....................................

500 грн
 

700 грн