Gradient

PRX-T33 ПІЛІНГ

СУЧАСНІ МЕТОДИ ПІЛІНГУ

PRX-T33 Пілінг MEDERIS в Києві

  • Шкіра - це орган, який постійно регенерує. Молода шкіра оновлюється за 30 днів, а з віком цей процес розтягується до 2х місяців. Починає сповільнюватись злущування ороговілої епітелію, сповільнюється ділення клітин верхнього шару. Той самий сірий, тьмяний колір старіючій шкіри, і обумовлений нашаруванням кератозу - неживих клітин.Крім того, також знижується вироблення коллагена- волокон, які забезпечують тонус і еластичність. Шкіра стає в'ялою.

  • Впоратися з цією проблемою дуже добре допомагає пілінг. Але, як правило, процедура пілінгу обмежена сезоном, реаліями сучасного життя, яке диктує правила бути постійно в контакті і не випадати з соціуму, а також дискомфортним періодом реабілітації.

  • Наука не стоїть на місці і італійська компанія WIQOmed розробила унікальний іноваційний пілінг PRX-33 на основі трихлороцтової кислоти, перекису водню і освітлюючої коєвої кислоти. Пілінг має особливу формулу, що дозволяє, не пошкоджуючи здорові клітини верхнього шару шкіри, при цьому, м'яко отшаровуючи старі, проникнути в глибокий шар і простимулювати вироблення фібробластів - клітин, що зміцнюють еластичність шкіри.

  • Завдяки цим властивостям, пілінг безболісний, проводиться в будь-який сезон, не вимагає реабілітації!Пілінг також ефективний при лікуванні акне, естетичної корекції розтяжок, зморшок, пігментації.

  • Рекомендується робити курсом від 3 до 5 процедур раз в два тижні. Після процедури призначається спеціальний догляд: в наборі з пілінгом видається флюїд, який продовжує дію пілінгу і відновлюючий крем.

  • Протипоказаннями є вагітність, лактація, гостро-запальні процеси на шкірі. Разом з пілінгом PRX-33 можна поєднувати мікронідлінг - використання мезороллера для посилення ефекту пілінгу, за рахунок більш глибокого проникнення пілінгу і стимуляції дерми.

  • Косметолог Дерматолог Киев Левобережная