Gradient

Збільшення Губ

НОВИЙ ДИЗАЙН ВАШИХ ГУБ

mez_2_2.jpg

Збільшення губ в клініці MEDERIS - будь ще більш привабливою!

Про збільшення губ ходять багато суперечливих чуток і жартів.  Але факт залишається фактом - щодня на процедуру ін'єкцій краси в Києві записуються сотні дівчат.  І їх результати після збільшення губ настільки перевершують очікування, що дівчата повертаються до косметологів через шість-дванадцять місяців.  Красиві пухкі губки надають особі чуттєвості, привертають увагу чоловіків, освіжають і омолоджують.  Найчастіше збільшення губ проводиться за допомогою гіалуронової кислоти та інколи ботокса.  У чому різниця, і яку процедуру краще вибрати?

Збільшення губ гіалуронової кислотою

Біоревіталізація допомагає усувати вікові проблеми на губах.  З віком шкіра стає сухою, тріскається, навколо губ з'являються складки, а колір стає більш тьмяним.  Ін'єкції краси допомагають побороти ці проблеми - збільшити обсяг, зробити колір соковитим, а обличчя молодшим.

Трохи фактів: Під шкірою кожної людини знаходиться шар дерми, в якому виробляється гіалуронова кислота.  До 30-35 років цієї речовини стає все менше в організмі, що відбивається на стані шкіри.  Гіалуронова кислота допомагає утримувати вологу в клітинах, тому робить шкіру гладкою, зволоженою, підтримує тонус, свіжість.

Збільшення губ за допомогою ін'єкцій гіалуронка допомагає відновити природні процеси вироблення цієї речовини під шкірою.  Вже після першої процедури складки на губах вирівнюються, колір стає насиченим, обсяг збільшується.

В яких випадках підійде збільшення губ гіалуроновою кислотою?

  •  вікові зміни;

  •  для усунення складок на губах і навколо;

  •  для поліпшення кольору і додання свіжості;

  •  для виправлення асиметрії;

  •  для збільшення обсягу.

 

Процедура проводиться в косметологічному кабінеті 20-30 хвилин.  На поверхню губ наносять антисептик, потім косметолог робить точкові уколи.  Від досвіду фахівця багато в чому залежить результат, адже вводити препарат потрібно рівномірно, акуратно, стежити на естетикою, щоб зберегти симетрію.  Також важливий тип обраної гіалуронової кислоти, не варто економити на цьому препараті.

Збільшення губ ботоксом

Препарат ботокса вводять в зону навколо губ, щоб розгладити зморшки, підняти опущені куточки губ, виправити асиметрію, розгладити носогубні складки.  Речовина допомагає розслабити м'язи, тому губи стають рівними, їх обсяг збільшується, колір поліпшується.  За добу до процедури не слід пити алкоголь, займатися активною фізичною діяльністю.

Косметолог оглядає пацієнта, застосовує антисептик і знеболюючий засіб.  Потім робить невеликі точки, в які будуть проводиться уколи.  Далі проводиться ін'єкція ботокса, уколи неглибокі, а голка використовується тонка.  Процедура проходить практично безболісно.  Ін'єкції проводять навколо губ, відступаючи від краю на 2 мм.  Після процедури можливі невеликі припухлості, але вже на третій день залишаються лише красиві привабливі губки, розгладжені зморшки.

Щоб результат від збільшення губ ботоксом радував, важливо залишатися у вертикальному положенні перші чотири години після процедури. Косметолог Дерматолог Киев Левобережная

 

Записуйтеся мерщій до нас на процедуру!

 

Gradient

ПРАЙС

Аугментація губ TEOSYAL®

KISS 0.7 мл......................................

Аугментація губ TEOSYAL®

RHA 3.1 мл.....................................

Аугментація губ Juvederm®

Ultra 3.1 мл.....................................

Контурна пластика TEOSYAL®

RHA 1.0 мл.....................................

 

4800 грн 

 

6000 грн 

 

6000 грн 

 

5600 грн

shutterstock_297903404-751x334.jpg